KONST / Litografier / Litografiskt tryck 7539441
nr 753 9441
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Litografiskt tryck, Joan Miró (1893-1983), signerad i trycket, bladets mått: 53x75
Utrop:
500 kr
Såld:
850 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:53:33
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr